Bramy garażowe – Kraków

Bramy garażowe segmentowe przeznaczone są do użytkowania w garażach w domach jednorodzinnych lub wielorodzinnych. Dzięki zastosowaniu sprężyn skrętnych równoważących ciężar skrzydła zapewniają wysoki komfort obsługi. Gwarantują również doskonałą izolację termiczną i akustyczną pomieszczeń.

Każda brama została wyposażona w uszczelki boczne i płaszczowe, co umożliwia jej uszczelnienie na całym obwodzie. W ten sposób można zmniejszyć ilość ciepła opuszczającego budynek, a co za tym idzie – zapewnić komfort termiczny w obiekcie oraz ograniczyć koszty związane z jego chłodzeniem/ogrzewaniem.

Bramy garażowe dostosowane do Twojego budynku

Nasze bramy garażowe są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do danego budynku. Oferujemy produkty minimalistyczne, a także te z ozdobnikami w postaci tłoczeń w panelach czy motywów imitujących drewno. U nas znajdziesz konstrukcje, które wymagają miejsca pod sufitem do montażu prowadnic, a także te zwijane w kasetę poza garażem. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni model bramy do parametrów technicznych budynku, Twoich potrzeb, preferencji i budżetu. Przygotowujemy konstrukcje na zamówienie, a także oferujemy szeroki wybór gotowych produktów ze stałego asortymentu.

Każdą bramę możemy wyposażyć też w nowoczesne systemy automatyki, dzięki którym zwiększysz jej funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Bramy garażowe z montażem

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, lecz także montażem bram garażowych w Krakowie i okolicach. Dbamy o to, by zostały one zainstalowane profesjonalnie, zapewniając jak najlepszą szczelność oraz wygodę korzystania. Termin montażu zawsze ustalamy indywidualnie z klientem.

Działamy w Krakowie i okolicach. Oferujemy:

Przeprowadzamy montaż bram garażowych również w mniejszych miejscowościach. Dostarczamy konstrukcję wraz z potrzebnymi elementami instalacyjnymi i automatyką bezpośrednio na Twoją posesję. Montaż trwa zwykle nie dłużej niż kilka godzin – wszystko zależy jednak od stopnia skomplikowania systemu.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci dobrać właściwą bramę do budynku.

Nieograniczona kreatywność

Bramy garażowe

Bramy garażowe segmentowe przeznaczone są do użytkowania w garażach w domach jednorodzinnych lub wielorodzinnych. Dzięki zastosowaniu sprężyn skrętnych równoważących ciężar skrzydła bramy zapewniają wysoki komfort obsługi. Zapewniają doskonałą izolacje termiczną i akustyczną pomieszczeń.

Brama posiada uszczelki boczne i płaszczowe co umożliwia uszczelnienie jej na całym obwodzie

Zadzwoń
Nawigacja