BRAMY GARAŻOWE – TĘGOBORZE

Nasze bramy garażowe to produkty, które skutecznie zabezpieczą Twój garaż przed wstępem nieuprawnionych osób, a także utratą ciepła z budynku. Wykonano je z niezwykle trwałych materiałów – doskonale izolowanych paneli o grubości 40 mm i elementów ruchomych oraz montażowych ze stali ocynkowanej. To produkty dostępne w wielu rozmiarach, strukturach i wersjach kolorystycznych, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie właściwego modelu do stylistyki budynku.

Nasze bramy garażowe w Tęgoborzu i okolicach to szereg korzyści. Pozwalają one na:

  • zwiększenie bezpieczeństwa budynku,
  • zapobieganie nadmiernej utracie ciepła,
  • izolowanie hałasu z zewnątrz,
  • wjazd i wyjazd bez konieczności wysiadania z pojazdu – w przypadku modeli wyposażonych w systemy automatyki,
  • wykonywanie wielu cyklów zamykania i otwierania – zwłaszcza w przypadku modeli przemysłowych, które są stworzone z myślą o intensywnej eksploatacji.

Sprzedajemy i montujemy bramy garażowe w Nawojowej, Tęgoborzu i okolicach. Dbamy o to, by zakupione u nas produkty zostały zamocowane we właściwy sposób. Korzystamy z narzędzi i metod pracy, które pozwalają na uzyskanie doskonałej izolacyjności i pełnej ruchomości zainstalowanego systemu.

Bramy garażowe objęte gwarancją

Nasze bramy garażowe zostały objęte gwarancją, która daje pewność, że będą działać bez problemów przez lata. W razie jakichkolwiek usterek zapewniamy profesjonalną naprawę. Przeprowadzamy fachowy montaż, który pozwala na zachowanie gwarancji – po jego zakończeniu wystawiamy niezbędną dokumentację. Instruujemy użytkownika również w zakresie prawidłowego korzystania z gotowej bramy, by przedłużyć jej żywotność i zminimalizować ryzyko pojawienia się usterek.

Zapraszamy do sprawdzenia bram garażowych dostępnych w naszym salonie.