Bramy garażowe prestige

BRAMY GARAŻOWE DLA DOMU

PRESTIGE

Wygląd i funkcjonalność. Proste linie i surowe kształty w minimalistycznym, nowoczesnym wyglądzie oraz optymalne rozwiązania tak by osłonić Twój garaż od zewnątrz.

 

Bramy Segmentowe

Niskie przetłoczenia

Poziome przetłoczenia co 10 cm nadają bramie lekki a zarazem solidny wygląd. Te bramy mają nowoczesny wygląd dzięki czemu pasują do każdego stylu architektonicznego. Bramy w niskim przetłoczeniu dostępne są w dowolnym kolorze z palety RAL jak również w okleinach drewnopodobnych. Bramy w tych tłoczeniach idealnie nadają się do otworów ponad gabarytowych – mogą być wykonane nawet do 10 metrów szerokości otworu.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wysokie przetłoczenia

Wysokie tłoczenie dzieli panele na dwie części, co daje wrażenie solidnych drewnianych desek. Jest to bardzo popularny styl w całej Europie. Wysokie przetłoczenia dostępne są w strukturze woodgrain, stucco oraz gładkim. Kolorystycznie w standardowym kolorze białym RAL 9016, w okleinach drewnopodobnych oraz w kolorach malowanych z palety RAL.

Bez przetłoczeń

Bramy bez przetłoczeń tworzą panele ze strukturą woodgrain lub stucco idealnie uzupełniając domy w nowoczesnej formie. Ich wygląd jest subtelny i prosty, ale np. w połączeniu z oknami ze stali nierdzewne jrobią niesamowite wrażenie. Panele bez przetłoczeń dostępne są w standardowym kolorze białym RAL 9016 i szarym RAL 7016 ale też malujemy pod dowolny kolor z palety RAL.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Kaseton

Kaseton to stylowy panel wyróżniający architekturę budynku. prostokątne, pięknie rzeźbione panele, podkreślone zostały ostrymi liniami, które uwydatniają ich piękno. Bramy w kasetonie przeznaczone są głównie do tradycyjnych oraz stylowych domów. Tam gdzie motywem dekoracyjnym jest drewno, kaseton w strukturze oraz okleina w złotym dębie będzie wyglądała idealnie.

Gładki

Cechą charakterystyczną bram bez przetłoczeń jest zupełnie gładki panel. Podwójnej grubości blacha nadaje bardzo solidny wygląd. Bramy w gładkiej strukturze pasują do każdego rodzaju domu i jego otoczenia. Świetnie prezentują się z okienkami ze stali nierdzewnej jak i z różnego rodzaju elementami dekoracyjnymi.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Gładki +

To panele laminowane. Te bramy w naszej ofercie nazywamy: „gładki +”, jest to orginalny pomysł zawierający niezwykłe kolory, takie jak: rdzę, szary antracyt, stal nierdzewną czy efekt 3D (biały lub szary).

Mikroprzetłoczenia

Siła tego nowoczesnego stylu tkwi w wyjątkowej karbowanej co 5 mm powierzchni. Te unikatowe panele można uzupełnić oknami ze stali nierdzewnej, co tworzy kreatywny i praktyczny design. Mikroprzetłoczenia występują w standardowym, białym kolorze RAL 9016, jak również można je pomalować na dowolny kolor z palety RAL.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Makroprzetłoczenia

Powierzchnia bram w przetłoczeniach makro ma strukturę stucco i formowana jest w fale ułożone co 10 mm. Atrakcyjny, nowoczesny styl pasuje zarówno do budynków mieszkalnych jak i komercyjnych. Panel w makroprzetłoczeniach występują standardowo w kolorach RAL 9007 (stalowy), RAL 9016 (biały) , RAL 7016 (szary) . Można je również pomalować na dowolny kolor z palety RAL.

Górne przetłoczenia

Wreszcie najnowszy produkt w ofercie Grupy Twardowski. Podwójna konstrukcja rowka jest jednym z najbardziej wyróżniających się stylów na rynku. Dodatkowa grubość blachy zapewnia wysoką jakość, gładkiej powierzchni panela. Trzy linie podziału paneli wyróżniają te bramy z innych, podobnych produktów. Kolory standardowe to kolor biały RAL 9016 i szary RAL 7016. Dodatkowym elementem jest możliwość malowania na dowolny kolor z Palety RAL .

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Slim Line

Wyjątkowy wygląd dzięki kombinacji gładkich paneli z wąskimi panelami przeszklonymi FV. Nazywamy to bramą “SlimLine”. Dostępne są różne rodzaje przeszkleń. Wysokość paneli FV może wahać się od 22 do 24 cm. Dzięki przeszkleniom ze światłami LED brama robi się bardziej wyjątkowa zarówno w dzień jak i w nocy. Maksymalna długość szyby – do 3 metrów..

Retro

Bramy retro idealnie komponują się z budynkami stylizowanymi w starym stylu. Prążkowane profile ozdobione paskami w strukturze woodgrain. Aluminiowe panele obudowane deskami w strukturze woodgrain i szprosami w oknach. Bramy wyposażone w zawiasy i uchwyty w starym stylu. Na życzenie, projektowanie niestandardowych wzorów.

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

OKUME

Bramy wykonane z drewnianej okładzinie z drewna OKUME nadają naszej bramie naturalny wygląd i z drewnianymi składnikami elewacji (np. oknami) tworzą naturalną i niesamowicie elegancką architekturę. Bramy te przeznaczone są dla prawdziwych koneserów i wielbicieli natury i piekna.

BRAMY DWUSKRZYDŁOWE

Bramy dwuskrzydłowe SHD

Ocieplone, solidne, zgodne z większością napędów do bram garażowych. Wszystkie wzory, kolory i modele panelowe są dostępne. Możesz wybrać każdą opcję: okna, przeszklone panele, aplikacje ze stali nierdzewnej, drzwi przejściowe lub nawet klapę wejściową dla zwierząt domowych. Skrzydła drzwiowe mogą być podzielone 50/50 lub 70/30, uchwyt może być po lewej lub prawej stronie. Standardowe kolory klamki: biały, czarny, aluminium. Dodatkowe kolory jako opcja.

Previous slide
Next slide

BRAMY BOCZNE

Previous slide
Next slide

Segmentowe bramy przesuwne

  • Bramy zaprojektowano by wyglądały elegancko, dobrze się je użytkowało oraz aby długo wam służyły.
  • Różnorodność wzorów paneli – gładki, z przetłoczeniami oraz karbowane.
  • Drzwi mogą być otwarte częściowo – rozwiązuje to problem dodatkowego wejścia do garażu (zamiast dzrwi przejściowych lub bocznych). Wygodne i energooszczędne.
  • Nierdzewne aluminium, wymagające minimalnego osprzętu do konserwacji, wysokiej jakości suwnice oraz bezsprężynowy system zapewniją cichą i bezawaryjną pracę.
  • 40 mm panel i uszczelki szczotkowe zamontowane wzdłuż bramy zapewniają wysoką izolacyjność cieplną.
  • Niska szyna najazdowa przykręcana do posadzki

 

Aplikacje dekoracyjne

Choć Grupa Twardowski posiada szeroką gamę dekorów, zachęcamy Państwa do tworzenia własnych, indywidualnych projektów aby brama była niepowtarzalnym elementem wyposażenia waszego domu. Pokaż nam swój projekt, a my zrealizujemy go jeśli tylko będzie to możliwe. Możesz stworzyć bramę pasującą do Twoich drzwi wejściowych lub bardzo do nich podobną. Wszystko, czego potrzebujemy to wymiary drzwi, do których chcesz dopasować projekt i zdjęcie istniejących drzwi. Aplikacje wykonane są ze stali nierdzewnej i płyty w kolorze RAL.

Bramy garażowe prestige
Bramy garażowe prestige

Panele Full View

Pełne panele przeszkolne mogą być wykonane w anodowanej ramie aluminiowej, w wybranych kolorach z palety RAL lub kolorze zbliżonym do złotego dębu.

Przeźroczyste Matowe Oszronione Barwione Kratka TLT Podwójne szyby akrylowe w oknach mogą być przeźroczyste, matowe, oszronione lub barwione.