Firma

NASI DOSTAWCY:

Flexi Force. Pasedo, Ryterna

Dostawca rozwiązań do bram segmentowych (przede wszystkim profili stalowych i patentowych rozwiązań w konstrukcjach bram)

Tecsedo, Ryterna

Dostawcy paneli do bram segmentowych, najwyższej jakości i wyjątkowej trwałości

NICE, SOMMER

Dostawcy siłowników i sterowników do bram przemysłowych segmentowych, rolowanych i szybkobieżnych

GUARDI AT.

Dostawca systemów aluminiowych do bram i ogrodzeń.

Producent bram garażowych

Kilka słów o nas

Produkujemy bramy segmentowe garażowe i przemysłowe, bramy ogrodzeniowe i ogrodzenia z aluminium.
Lubimy to robić a nasz zespół robi to już ponad 20 lat.

W tym czasie spod naszych rąk wyszło kilka tysięcy bram a nasi klienci często po latach wracają. Nasza dewiza: jak sprzedajesz to sprzedawaj bezpieczny towar. Dlatego nie kupicie u nas Państwo bramy w super cenach, w super okazjach ale kupicie Państwo towar bezpieczny – nasze bramy zawsze mają zabezpieczenia zgodne z obowiązującym prawem – zabezpieczenia przed pęknięciem sprężyn, zabezpieczenia przed pęknięciem linki (bramy segmentowe przemysłowe). Zespół nasz pracuje z najlepszymi dostawcami na rynku.

Od 2011 roku współpracujemy z firmą projektowo-architektoniczną STUDIO-MB mag inż.arch. Mariusz Basiaga – dzięki temu nasze wyroby są dostosowane do wielu koncepcji architektonicznych (http://www.studio-mb.pl). Nasze wyroby znajdziecie Państwo w takich zakładach jak Opel, Śnieżka, Goodyear, Mebloraw, Castorama Łódź, Katowice, Sosnowiec, Częstochowa i wielu innych. Ale najważniejsze, że klientów zadowolonych.

Gdzie działamy

Dzięki rozwiniętej sieci sprzedaży nasze wyroby znajdziecie Państwo w każdym zakątku naszego kraju. Eksport naszych wyrobów obejmuje kraje takie jak: Słowacja, Czechy, Austria, Ukraina, Francja, Niemcy, Wielka Brytania.

 

Nasze cele

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów dla domu jak i dla przemysłu. Chcemy aby nasze produkty kojarzyły się na rynku z wysoką jakością oraz funkcjonalnością.

Zadzwoń
Nawigacja