Drzwi zewnętrzne

Nasz oferta

Drzwi zewnętrzne

Wychodząc na przeciw sugestion i oczekiwaniom wprowadziliśmy do stałej oferty drzwi zewnętrzne, bocznę oraz przejściowe.

Drzwi zewnętrzne RD65, RD80 i RD100

Drzwi wejściowe są wizytówką domu. Każdego dnia widzisz je, dotykasz, używasz ich i dlatego muszą być one ciepłe, bezpieczne i niezawodne. Nasze drzwi spełniają najwyższe normy w dziedzinie bezpieczeństwa, niezawodności i co najwazniejsze chronią nasz dom przed zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi szczególnie temperaturą. W naszej ofercie znajdą więc Państwo drzwi o grubości skrzydła od 65 mm (o współczynniku przenikalnosci U= 0,73 W/m2K) do 100 mm (gdzie współczynnik przenikalności cieplnej U= 0,65 W/m2K). Nasze drzwi mozemy wykonać pod dowolny wymiar w zakresie szerokość do 1250 mm a wysokość do 2250 mm, w różnych wykończeniach i wzorach a nawet Państwo mozecie zaprojektować je sami. Wiecej informacji znajdą Państwo w linkach załączonych do zdjęć.

Drzwi zewnętrzne RD80 i RD100

Firma Nice obecna na polskim rynku od 18 lat, to dziś wiodący w branży dostawca kompleksowych systemów automatyki do bram i rolet oraz bram garażowych. Innowacyjna koncepcja, najwyższa użyteczność, najnowocześniejsza technologia i rewolucyjny design – to cechy, które idealnie odzwierciedlają charakter produktów Nice. Milowe kroki w automatyce, których matką jest potrzeba, a ojcem innowacyjność od lat przypisywane są Nice.

Niejedno rewolucyjne rozwiązanie stosowane dziś powszechnie przez wielu producentów automatyki do bram i rolet zostało wdrożone przez Nice.

Drzwi boczne

Grupa Twardowski produkuje drzwi boczne ,,szyte na miarę’’, aby dopasować je do wybranej bramy garażowej. Nasze drzwi boczne wykonane są z warstwowej płyty (wypełnonej pianką poliuretanową, o grubości 40 mm) otoczonej profilami aluminiowymi i gumowymi uszczelkami.

Drzwi dopasowane do Ciebie

Drzwi przejściowe

Gdy potrzebne jest dodatkowe wejście do garażu i nie ma miejsca na boczne drzwi, drzwi przejściowe mogą być idealnym rozwiązaniem. Drzwi przejściowe są standardowo wyposażone w samozamykacz, zamek i uchwyt.

Możesz wybrać standardowy próg lub wygodniejszy i bardziej praktyczny niski próg, umożliwiający swobodne przeprowadzenie np. roweru czy też wózka.

Drzwi zewnętrzne