Drzwi zewnętrzne Kraków – RD65, RD80 i RD100

Nasz oferta

Drzwi zewnętrzne

Wychodząc na przeciw sugestion i oczekiwaniom wprowadziliśmy do stałej oferty drzwi zewnętrzne, bocznę oraz przejściowe.

Drzwi zewnętrzne RD65, RD80 i RD100

Drzwi wejściowe są wizytówką domu. Każdego dnia widzisz je, dotykasz, używasz ich i dlatego muszą być one ciepłe, bezpieczne i niezawodne. Nasze drzwi zewnętrzne w Krakowie i okolicach spełniają najwyższe normy w dziedzinie bezpieczeństwa, niezawodności i co najważniejsze – chronią dom przed zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi szczególnie temperaturą.

W naszej ofercie znajdziesz drzwi o grubości skrzydła od 65 mm (o współczynniku przenikalności U= 0,73 W/m2K) do 100 mm (gdzie współczynnik przenikalności cieplnej U= 0,65 W/m2K). Nasze drzwi możemy wykonać pod dowolny wymiar w zakresie szerokości do 1250 mm, a wysokości – do 2250 mm, w różnych wykończeniach i wzorach. Możesz nawet zaprojektować je sam. Więcej informacji znajdziesz w linkach załączonych do zdjęć.

Drzwi zewnętrzne RD80 i RD100

Oferujemy drzwi zewnętrzne w Krakowie wyposażone w nowoczesne technologie. Korzystamy z produktów znanych marek, takich jak np. Nice. To firma obecna w branży od ponad 18 lat. Zajmuje się wytwarzaniem systemów automatyki do bram i rolet oraz bram garażowych.

Drzwi boczne

Grupa Twardowski produkuje drzwi boczne ,,szyte na miarę’’, aby dopasować je do wybranej bramy garażowej. Nasze produkty są wykonane z warstwowej płyty (wypełnionej pianką poliuretanową, o grubości 40 mm) otoczonej profilami aluminiowymi i gumowymi uszczelkami.

Zastosowanie dodatkowej izolacji pozwala na uzyskanie niskiego współczynnika przenikania ciepła drzwi bocznych. Dzięki temu możliwe jest obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem odpowiedniej temperatury w budynku. Co więcej, dobrze izolowane drzwi nie przepuszczają również hałasu, zwiększając komfort akustyczny użytkowników nieruchomości.

Drzwi dopasowane do Ciebie

Drzwi przejściowe

Gdy potrzebne jest dodatkowe wejście do garażu i nie ma miejsca na boczne drzwi, modele przejściowe mogą być idealnym rozwiązaniem. Drzwi przejściowe są standardowo wyposażone w samozamykacz, zamek i uchwyt.

Możesz wybrać standardowy próg lub wygodniejszy i bardziej praktyczny niski próg, umożliwiający swobodne przeprowadzenie np. roweru czy wózka.

Drzwi zewnętrzne na zamówienie

Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć odpowiednich drzwi zewnętrznych w stałej ofercie, możemy wykonać je na zamówienie. Wspólnie projektujemy wymarzony produkt, a następnie przechodzimy do jego realizacji. Możemy przygotować nawet najbardziej skomplikowane drzwi zewnętrzne, które będą idealnie pasować do Twojego budynku. Zadbamy o to, by były estetyczne, trwałe i szczelne.

Aby zaprojektować drzwi zewnętrzne, należy umówić się na spotkanie z naszymi specjalistami. Przedstawimy dostępne rozwiązania technologiczne i materiały.

Drzwi zewnętrzne z montażem

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą i produkcją, lecz także montażem drzwi zewnętrznych w Krakowie. Działamy również w okolicach. Możemy zamontować:

Stawiamy na kompleksową ofertę. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednio drzwi do parametrów technicznych budynku i indywidualnych potrzeb, a także założonego budżetu. Po zakupie zamontujemy drzwi w obiekcie, dbając o to, by były one szczelne i w pełni bezpieczne.

Zadzwoń
Nawigacja