AUTOMATYKA DO BRAM – NAWOJOWA

Automatyka do bram to szereg rozwiązań technologicznych, które mają na celu zwiększenie funkcjonalności konstrukcji montowanych na wjazdach do budynków i na posesję. W naszym asortymencie znajdziesz różne systemy tego typu. Stawiamy na automatykę takich marek, jak BFT Nice oraz SOMMER.

Sprzedawana i montowana przez nas automatyka do bram w Nawojowej i okolicach to rozwiązania nowoczesne. Umożliwiają one otwieranie skrzydeł na wjeździe do garażu czy na posesję bez konieczności wysiadania z pojazdu. Oferujemy różne typy systemów, w tym:

  • otwierane pilotem – to najpopularniejsze rozwiązanie stosowane od wielu lat. Wymaga dysponowania pilotem, po którego użyciu skrzydła otwierają się automatycznie,
  • otwieranie kompatybilne z aplikacją mobilną – wówczas nie musisz zabierać ze sobą pilota, by otworzyć lub zamknąć bramę, siedząc w pojeździe. Wystarczy aplikacja mobilna zainstalowana na smartfonie,
  • otwieranie poprzez reakcję czujników – odczytują one np. rejestrację lub pojazd z konkretnym nadajnikiem. Wówczas otwierają się automatycznie, bez jakiejkolwiek akcji ze strony kierowcy.

Automatyka do bram przemysłowych

Automatyka do bram dostępna w naszej ofercie to nie tylko systemy montowane na prywatnych posesjach. Oferujemy również technologie do bram przemysłowych w Nawojowej i okolicach. Takie urządzenia każdego dnia są narażone na bardzo intensywną eksploatację i wielokrotne cykle otwierania oraz zamykania. Korzysta z nich wiele osób, a każda z nich dysponuje własnym pilotem czy inną formą dostępu do garażu lub posesji.

Oferujemy jakościowe technologie z montażem. Dbamy o to, by były dopasowane do potrzeb klienta, a także planowanej intensywności eksploatacji. Zamocowane przez nas rozwiązania technologiczne są objęte gwarancją – dokładny czas zależy od producenta systemu.