BRAMY PRZEMYSŁOWE – NAWOJOWA

Oferujemy bramy przemysłowe w Nawojowej i okolicach, które montuje się na wjazdach do hal produkcyjnych i magazynów, garażów wypożyczalni aut, podziemnych garażów osiedlowych lub biurowych czy nawet hangarów lotniczych. To niezwykle trwałe produkty, które są dostosowane do intensywnej eksploatacji każdego dnia.

Nasze bramy przemysłowe cechuje:

  • dźwiękoszczelność – wyposażamy je w dodatkowe uszczelnienia, które redukują hałas. To ważne zwłaszcza w obiektach, w których korzysta się z głośnych maszyn przemysłowych,
  • izolacyjność termiczna – która wpływa na koszty ogrzewania nieruchomości i komfort cieplny w budynku,
  • łatwość korzystania – zwłaszcza w przypadku systemów automatycznych, których otwieranie nie wymaga używania siły,
  • bezpieczeństwo – systemy zapobiegające zatrzaśnięciu się na przedmiocie oraz automatyczne zamykanie,
  • funkcjonalność – zwłaszcza w przypadku bram przemysłowych wyposażonych w systemy automatyki,
  • wytrzymałość – bramy przemysłowe powstają z jakościowych materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych i intensywną eksploatację,
  • uniwersalność – oferujemy szeroki wybór bram przemysłowych, dzięki czemu możemy dopasować odpowiedni produkt do parametrów technicznych nieruchomości.

Nasze bramy przemysłowe w Tęgoborzu, Nawojowej i okolicach są stosowane wszędzie tam, gdzie będą one wykorzystywane z dużą intensywnością. Zaopatrujemy właścicieli obiektów produkcyjnych i magazynowych, a także związanych z motoryzacją. Montujemy zakupione u nas bramy, by mieć pewność, że będą one pełnić swoją funkcję we właściwy sposób przez lata.

Pomagamy dobrać odpowiednią bramę przemysłową do potrzeb klienta. Zapraszamy do sprawdzenia rozwiązań dostępnych w naszym asortymencie.