PRODUCENT BRAM – KRAKÓW

Jako producent bram w Krakowie i okolicach zapewniamy dostęp do jakościowych, funkcjonalnych produktów, które skutecznie zabezpieczają nieruchomość przed wstępem niepowołanych osób. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i materiałów, które zapewniają odporność gotowych produktów na warunki atmosferyczne i intensywną eksploatację. W naszym asortymencie znajdziesz:

  • bramy przemysłowe – do obiektów, w których każdego dnia wykonuje się wiele cyklów otwierania i zamykania,
  • bramy garażowe.

Oprócz standardowych rozwiązań oferujemy nowoczesne segmentowe bramy przesuwne, rolowane i skrzydłowe. Wybór odpowiedniego typu bramy zależy w dużej mierze od dostępności miejsca, a także indywidualnych preferencji inwestora. Dysponujemy szerokim asortymentem takich produktów, a nasi specjaliści mogą doradzić odnośnie zakupu i przedstawić szczegółowe parametry techniczne dostępnych opcji.

Bramy od producenta, które przetrwają lata

Dostępne bramy od producenta są projektowane tak, by mogły przetrwać wiele lat codziennej eksploatacji. Tworzy się je z materiałów odpornych na działanie wilgoci i zmiennych temperatur. Panele są natomiast malowane tak, aby nie blakły pod wypływem promieniowania słonecznego. Panele w kolorach drewnopodobnych – złoty dąb, orzech, winchester, mahoń również są malowane. W przypadku modeli przemysłowych stosujemy również dodatkowe rozwiązania, które mają za zadanie uodpornić mechanizm na wielokrotne cykle otwierania i zamykania w krótkim czasie. Skupiamy się też na ich solidnym montażu – to od niego w dużej mierze zależy funkcjonalność i bezpieczeństwo korzystania z bramy.

Nasze produkty od producenta bram w Gorlicach, Krakowie i okolicach są objęte gwarancją. Dajemy pewność, że będą działać bez najmniejszych problemów przez lata, skutecznie zabezpieczając nieruchomość.

Zapraszamy do kontaktu właścicieli domów jednorodzinnych oraz obiektów przemysłowych, którzy potrzebują jakościowych bram wyposażonych w nowoczesne technologie.