Bramy przemysłowe prestige

BRAMY PRZEMYSŁOWE

PRESTIGE

Od ponad dwudziestu lat firma Ryterna a dzięki temu nasza firma Grupa Twardowski specjalizuje się w produkcji rozwiązań do bram segmentowych, opracowała szeroką gamę produktów. Od solidnych konstrukcji, materiałów i osprzętu – do szybkiej dostawy i niezawodnej obsługi.

TLP Rib

Powierzchnia paneli Rib ma standardowen tłoczenie 'Stucco’. Podwójnie blachy i pianka o grubości 40 mm z PU zapewniają dobrą izolację cieplną. Wysokość paneli standardowych – 500 i 610 mm. Elementy tego typu można stosować w bramach do 50 metrów kwadratowych. Przetłoczenia o wysokości 10 cm zapewniają lekki wygląd i wyjątkową wytrzymałość. Bramy TLP RIB są dostępne w 12 standardowych kolorach. Dostępne są również inne kolory palety RAL.

Bramy przemysłowe prestige
Bramy przemysłowe prestige

TLP Macrorib

Powierzchnia paneli Macrorib ma standardowe tłoczenie 'Stucco’. Powierzchnia bram Macrobbin jest wytłoczona w stucco i formowana w miękkich falach co 10 mm. Ładnie wyglądające bramy w nowoczesnym stylu, nadające się do architektury handlowej. Wysokość paneli standardowych wynosi 500 i 610 mm. Bramy typu Macrorib dostarczane są w standardzie RAL 9007 i 9016 lub mogą być pomalowane na dowolny kolor RAL.

TLP SSD Bramy boczne przesuwne

Bramy bez przetłoczeń tworzą panele ze strukturą woodgrain lub stucco idealnie uzupełniając domy w nowoczesnej formie. Ich wygląd jest subtelny i prosty, ale np. w połączeniu z oknami ze stali nierdzewne jrobią niesamowite wrażenie. Panele bez przetłoczeń dostępne są w standardowym kolorze białym RAL 9016 i szarym RAL 7016 ale też malujemy pod dowolny kolor z palety RAL.

Bramy przemysłowe prestige

Rodzaje Przeszkleń

Dostępne są 3 rodzaje okien – okrągłe, owalne i prostokątne. Podwójne przeszklenie akrylowe z plastikową ramką – standardowo. Dla bardziej stylowych efektów – okna ze stali nierdzewnej z jedną lub podwójną bezpieczną szybą – na życzenie. Dostępne są ramki z nierdzewnej stali RAL.

Bramy przemysłowe prestige
Bramy przemysłowe prestige

TLP Full View

Panele bramowe TL-FV – aluminium anodowane, szyby akrylowe podwójne, profile aluminiowe mogą być pomalowane w dowolnym kolorze z palety RAL łącznie z kolorami metalicznymi. Opcjonalnie można wybrać szyby: akryl, anty-scratch, przyciemniane, matowe, poliwęglanowe lub bezpieczne.

Bramy przemysłowe prestige
Bramy przemysłowe prestige